Yükleniyor ...

Asfalt Sericiler

 

ASFALT DÖŞEME STANDARTLARI BURADA BAŞLIYOR

75 yılı aşan patentli asfaltlama makinesi teknolojisiyle birleşen Volvo'nun meşhur yenilikçi mühendisliği, güvenliği ve küresel desteği mümkün olan en iyi asfalt döşeme olanağını sağlar. Otoban sınıfı asfaltlama makinesinden orta büyüklükteki asfalt döşeme ekipmanlarına kadar her bir modelde bakım maliyetini azaltmak, işletme maliyetlerini düşürmek ve verimliliği artırmak için yüksek performanslı özellikler mevcuttur. Geleceğin endüstri standardının ne olduğunu görmek için filonuza Volvo asfaltlama makinelerinden alın. Size birinci sınıf bayi destek ağı tarafından desteklenen birinci sınıf asfaltlama ekipmanı sunuyoruz ve güveninizi kazanmak için asla durmadan çalışıyoruz.

Volvo ABG paletli asfaltlama makineleri bütün asfaltlama ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu güçlü, dayanıklı, sağlam makineler orta ve büyük ölçekteki projeleriniz için idealdir.

Volvo ABG tekerlekli asfaltlama makineleri üstün verimlilik, mükemmel serme kapasitesi ve güvenilirlik sağlayarak, filonuzun ayrılmaz bir parçası haline gelir.